Usługi

Wind Energy

Our Efforts, Your Profit

Serwis turbin wiatrowych – na tym się znamy.

Oferujemy specjalistyczne usługi serwisowe dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasze doświadczenie i wiedzę zdobywaliśmy na wszystkich najbardziej powszechnych markach i typach turbin:

  • VESTAS (większość typów i wersji onshore)
  • GAMESA (G80, G90)
  • GE (1.5, 2.5)
  • SENVION (MD77, MM92, MM100, 3XM 3,4MW)
  • FUHRLÄNDER (FL 1500)

Obsługa i konserwacja

Czynności prewencyjne realizujemy w oparciu o zalecenia producenta oraz dobre praktyki wypracowane poprzez lata doświadczeń. Wszystko po to, by zwiększyć efektywność produkcji i zmniejszyć ryzyko wystąpienia awarii.

Zobacz szczegóły

Serwis awaryjny

Podczas usuwania awarii elektrowni istotne są trzy elementy:
- diagnostyka i jakość serwisu
- czas reakcji
- trwałość przeprowadzonych napraw

Zobacz szczegóły

Części zamienne

Wszystko, co potrzebne do utrzymania ruchu i zwiększenia efektywności Twojej elektrowni - od głównych komponentów (przekładnie, generatory, stacje transformatorowe) po najdrobniejsze elementy i materiały eksploatacyjne.
Oferujemy części oryginalne, jak i sprawdzone zamienniki.


Zobacz szczegóły

Niezależne audyty techniczne

Kupujesz lub sprzedajesz używaną turbinę? Potrzebujesz rzetelnych informacji na temat jej stanu technicznego? Szukasz dobrej oferty kredytowej lub ubezpieczeniowej? A może chcesz zweryfikować jakość serwisu, jaki świadczy dla Ciebie obecny dostawca?

Zobacz szczegóły

Monitoring i raportowanie pracy elektrowni wiatrowej

WindPower to system zapewniający możliwośc odczytu i kontroli wybranych parametrów oraz prezentacji danych bieżących i archwalnych z każdej turbiny wiatrowej za pośrednictwem strony internetowej.

Zobacz szczegóły

Szkolenia techniczne

SEW dzieli się swoim doświadczeniem na turbinach marki Vestas. Tysiące godzin spędzone przy realizacji serwisów procentują wiedzą i umiejętnościami, które będą przydatne każdemu technikowi chcącemu doskonalić swój warsztat.

Zobacz szczegóły